Võtke meiega ühendust

Raskeid, suuremahulisi ja raskesti ligipääsetavaid koormaid saab ühe nupuvajutusega tõsta, kohandada, kallutada, lükata ja tõmmata.

Aktuaatori liikumist saab täpselt reguleerida ja positsioneerida. Kuna aktuaator on liikumise lõppedes iselukustatav, jääb see kuni uuesti käitamiseni samasse kohta. Lineaarsed aktuaatorid on tõhusad ja kauakestvad ning neid ei ole vaja praktiliselt üldse hooldada.

Elektriliste aktuaatorite paigaldamine on võrreldes hüdraulika- või pneumoseadmega väga lihtne, sest ei ole vaja kasutada pumpasid ja voolikuid.

Reaalajas tagasiside abil on aktuaatori asend kogu aeg teada ning liikumist saab selle põhjal reguleerida, seega on see täiuslik funktsionaalne lahendus paljude erinevate seadmete ja rakenduste jaoks.

LINAK® elektrilistel lineaarsetel aktuaatoritel on alalisvoolumootor, ülekanne, trükkplaat ja mutriga kruvispindel. Mõnel aktuaatoril on ka pidur ja sidur. Ettevõtte LINAK täielikus ajamisüsteemis on vähemalt üks lineaarne aktuaator, mootori kontroller ja juhtimisseade, millega reguleeritakse aktuaatori liikumist.

Ettevõtte LINAK aktuaatorite genereeritav jõud on vahemikus 200 kuni 15 000 njuutonit.