Võtke meiega ühendust

Kaubamärkide MEDLINE® ja CARELINE® all pakutakse aktuaatorite süsteeme haiglatele ja tervishoiusektorile. Kaubamärgi DESKLINE® all toodetakse reguleeritava kõrgusega mööbli tõstekolonne. Kaubamärgi HOMELINE® aktuaatoreid kasutatakse kodudes reguleeritava asendiga voodite ja tugitoolide mugavaks muutmiseks ning kaubamärgi TECHLINE® aktuaatorid leiavad kasutust tootmis- ja tööstusrakendustes. 

Kaubamärkide MEDLINE ja CARELINE ajamisüsteemid haiglate ja meditsiiniseadmete jaoks muudavad nii patsientide kui ka tervishoiutöötajate elu mugavamaks, samas kui aktuaatorite uuenduslikkus, usaldusväärsus ja suur ohutu tõstevõime parandab seda veelgi. Need süsteemid hõlbustavad tervishoiutöötajate tööd, kes peavad raskete või liikumatute patsientide eest hoolitsemisel iga päev pingutama. LINAK aktuaatoreid kasutatakse haiglavoodites, patsiendi tõsteseadmetes, hambaarstitoolides, vannitoa tõsteseadmetes ja ratastoolides.

Kaubamärgi DESKLINE all toodetakse tõstesammaste süsteeme reguleeritava kõrgusega mööblile, mida on lihtne kohandada mis tahes kasutaja jaoks. Mööbli, näiteks kontori- ja muude laudade reguleerimise võimalus tagab mugavuse ja ergonoomilisuse ning parandab töötingimusi. Kaubamärgi DESKLINE süsteeme saab kasutada kontorites, tootmishoonetes, köökides ja paljudes muudes kohtades tööpindade kõrguste muutmiseks.

Kaubamärgi HOMELINE aktuaatorilahenduste abil saab mugavalt reguleerida mitmesugust puhkemööblit, nagu voodeid, tugitoole ja diivaneid.

Meie kompaktsed lahendused muudavad mööbli reguleerimise lihtsamaks ja kasutajasõbralikumaks. Kasutaja on pärast pikki töötunde keskendunud puhkamise ja lõdvestumise olulisusele ja võimalikult suure mugavuse nautimisele.

Kaubamärgi HOMELINE loomisel tehakse klientidega tihedat koostööd, et muuta nende visioonid reaalsuseks, luues ülimugavaid, tugevaid ja usaldusväärseid süsteeme.

Kaubamärgi TECHLINE all toodetakse aktuaatoreid seadmete osade usaldusväärseks ja täpseks liigutamiseks erinevates süsteemides, näiteks põllumajandusmasinates, isegi äärmuslikes oludes. Kaubamärgi TECHLINE aktuaatorid peavad vastu ka karmides keskkondes ja rasketes tingimustes, iga ilmaga. Need on mõeldud kasutamiseks ka ehitusseadmetes, laevaseadmetes ja farmide ventilatsioonisüsteemides ja nende täpne liikumine aitab suurendada päikesepaneelide keeramissüsteemi tõhusust. TECHLINE teeb klientidega tihedat koostööd, et luua kohandatud süsteeme erinevate vajaduste ja spetsifikatsioonide jaoks parimate lahenduste leidmiseks. Tänu sellele saab kaubamärgi TECHLINE ajamitega täiustada kliendi tooteid ja masinaid, mis annab neile konkurentsieelise.