Võtke ühendust ettevõttega LINAK - Kuidas saame teie elu paremaks muuta?

Andke meile teada, mida vajate. Kasutage allpool olevat vormi, et saaksime kiiremini leida küsimustele vastamiseks õige isiku. Palun kirjutage inglise keeles.
Parandage järgmised vead.
 *
*
*
*
*
*
*
*
*

Me ei tea, mis on läinud valesti, kuid uurime asja.

Meie tugimeeskonnale saadetakse e-kiri.

Privaatsuspoliitika
LINAK võib kasutada esitatud andmeid, et võtta teiega ühendust seoses meie ettevõtte ja toodetega. Te võite selle nõusoleku igal ajal tühistada ja end meie andmebaasist eemaldada lasta. Lisateavet leiate meie Privaatsuspoliitikast.

LINAK Baltics

LINAK OY asutati 1996. aastal Soomes aktuaatoreid tootva Taani perefirma LINAK A/S tütarettevõttena. Ettevõte on siiani 100% LINAK A/S omanduses. Oleme mõned korrad muutnud oma asukohta Helsingi lähedal samas Vantaa piirkonnas. Äritegevuse alguses oli meie peamine tegevus seotud haiglavoodide kohandamise süsteemidega. Alguses piirdusime vaid Soome turuga, kuid veidi hiljem laienesime ka Baltikumi ja Venemaale.

Ettevõtte laienedes kolisime 2008. aastal tagasi samasse äriparki, kus 1996. aastal alustasime. Samal ajal lõpetasime kohaliku laotegevuse ja hakkasime Taanist otse klientidele tarnima. Praegu on meie kontor Helsingi lennujaama lähedal samas piirkonnas.

LINAK OY hoolitseb praegu LINAK kontserni müügi- ja turundustegevuse eest Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus. Meie müügiinsenerid ja tehniline tugi aitavad meie kliente tehniliste probleemide lahendamisel ning aitavad leida teie rakenduse jaoks kõige sobivamad lineaarsete aktuaatorite ja tõstekolonnide lahendused.

 

LINAK Baltics
Äyritie 24
FI-01510 VANTAA
FINLAND

LINAK Baltics